Олег Алекса: «Бій з Адамсом може відкрити Богачуку до великих чемпіонських поєдинків»


3 грудня на ринзі Wild Card Boxing Gym (зал Фреді Роуча в Лос-Анджелесі) Сергій Богачук проведе бій черговий професіональний поєдинок проти потужного американця Брендона Адамса (21-3, 13 КО). 

Майбутній поєдинок прокоментував президент Федерації боксу Вінницької області Олег Алекса.

«Нас очікує надзвичайно цікавий, конкурентний та й загалом захоплюючий бій. В цьому я переконаний на 100%.

Мене надзвичайно тішить той факт, що у Сергія з кожним наступним поєдинком росте рівень опозиції. Наступний опонент Богачука – яскраве тому підтвердження. Він може відкрити Сергію дорогу до великих чемпіонських поєдинків. Адже близько року американець і сам претендував на один з найбільш престижних титулів - WBC.

Загалом цей бій буде справжнім випробуванням для нашого боксера. Проте, враховуючи те, що я добре знаю Сергія і його можливості, переконаний в тому, що він підійде до цього двобою максимально підготовленим як фізично, так і психологічно.

Хочу відмітити й чудову професійну роботу команди менеджерів та промоутерів Богачука. Варто виділити грамотний підбір суперників та й загалом його ведення по кар’єрній драбині. Такий підхід може зробити з Сергія майбутню суперзірку світового професійного боксу. Адже усі данні для цього у Богачука є, як і бажання розвиватися. Це надзвичайно важливо

Тому бажаю Сергію перемоги і лише йти вперед до своєї мрії. Ну а ми, які і вся Вінниччина та Україна загалом, будемо тримати кулаки».    

Варто відзначити, що майбутній суперник Сергія Богачука претендував у 2019 році на пояс WBC, яким володіє по сьогоднішній день Джермалл Чарло. Проте в тому поєдинку Адамс зазнав поразки одноголосним рішенням суддів. Так, і це саме той американець, який нещодавно переміг нашого Сергія Деревянченка.

Ще одним цікавим фактом є й те, що у 2018 році Брендон Адамс перемагав чемпіона світу з України Євгена Хитрова. До слова, саме Брендон Адамс завдав першої поразки Євгену на професійному ринзі.