Володимир Продивус взяв участь у позачерговому засіданні Виконкому AIBA


У п’ятницю, 6 листопада, відбулося позачергове засідання Виконавчого комітету AIBA (Міжнародної боксерської асоціації), у роботі якого взяв участь президент ФБУ, віце-президент Європейської конфедерації боксу та член Виконкому AIBA Володимир Продивус.

Порядок денний був присвячений обговоренню нагальних юридичних та фінансових питань в рамках підготовки до проведення однієї з найбільш вирішальних та важливих подій у світовому Олімпійського боксі - Конгресу Міжнародної боксерської асоціації, що відбудеться 12-13 грудня і також буде проведений в режимі відео-конференції.

В рамках засідання Виконкому президент ФБУ Володимир Продивус заявив, що члени AIBA мають об’єднатися довкола пріоритетних завдань, а саме: повернення довіри Міжнародного Олімпійського комітету та налагодження прозорої систему роботи AIBA в напрямку розвитку нашого виду спорту.

«Призупинення багатьох турнірів, перенесення Олімпійських ігор, зрив тренувального процесу збірних команд та інші складні виклики, які спричинені пандемією COVID, завдають нам серйозних як моральних, так і матеріальних збитків. Проте, я переконаний, що складна ситуація має виключно об’єднувати наші зусилля довкола спорту та вирішенню нагальних питань, які стоять перед нами в рамках підготовки до конгресу. Кожному з нас потрібно відкинути особисті амбіції та сконцентрувати свої зусилля виключно в інтересах нашого виду спорту. Кожен з нас не має права тягнути ковдру на себе. Все, що нас наразі необхідно  - це об’єднатися і обрати сильного президента, який виведе роботу AIBA на новий якісний рівень де пріоритетами будуть виключно: спортивна боротьба, прозора робота, спортсмени, тренери та плідна робота з національними федераціями. Все інше, повторюсь, - це особисті амбіції, які не актуальні для реалій сьогодення», - відзначив Володимир Продивус.