Золото, срібло та бронза юніорського чемпіонату України


19 жовтня у Запоріжжі пройшли вирішальні поєдинки Чемпіонату України з боксу серед юніорів.

За результатами змагань збірна команда Вінницької області здобула чотири нагороди серед яких: одне золото, срібло та дві бронзові медалі.

ЗОЛОТО:

Олександр ЯРОВИЙ (вагова категорія 60 кг)

СРІБЛО:

Матвій ШАМАЛЮК (вагова категорія 60 кг)

БРОНЗА:

Костянтин ДЖУС (вагова категорія 63 кг)

Такий результат дозволив увійти нашій юніорській команді до ТОП 6 найкращих команд змагань.

Нагадаємо, що тижнем раніше молодіжна збірна Вінницької області посіла третє загальнокомандне місце на Чемпіонаті України в Хмельницькому.

«Вітаю нашу команду, боксерів, тренерський склад та усіх тих хто був причетний до підготовки наших юних боксерів. Сьогоднішній результат – яскраве свідчення того, що бокс в нашому регіоні розвивається та ми нашим дружнім колектив йдемо правильним шляхом, сказав президент Федерації боксу Вінницької області Олег Алекса.Ми були в числі кращим на молодіжному чемпіонаті України, а тепер рухаємося до вершини й серед найсильніших юніорських збірних нашої країни. Дуже приємно, що ми успішно виступили на усіх без виключення стартах цього року. Відтепер налаштовуємося на Чемпіонат України серед чоловіків та підтримаємо наших боксерів на тренувальних зборах у підготовці до Континентальних першостей».

Вашій увазі також пропонується ознайомитись з результатами фінальних поєдинків, підсумковими графіками змагань та іншою статистикою змагань. Для завантаження перейдіть за нижченаведеними посиланнями.