Віннчанки здобувають 2 срібла на Чемпіонаті України з боксу серед жінок


Днями в Івано-Франківську закінчився Чемпіонат України з боксу серед жінок до 22 років, молоді та юніорок.

За результатами змагань дві срібні нагороди здобули представниці Вінницької області, а саме: 

Вагова категорія 48 кг: Дарья ОНИПА (юнірки) 

Вагова категорія 69 кг: Дарья ЛУБОЦЬКА (молодь)  

Першість у командному заліку посіла збірна Івано-Франківської області. Друге та третє місця посіли збірні Харківської області та міста Києва відповідно.

Федерація боксу Вінницької області вітає спортсменок та тренерський склад зі здобутими нагородами. 

До Вашої уваги пропонується ознайомитись з підсумковими результатами змагань. Для завантаження перейдіть за нижченаведеним посиланням.