Шамалюк та Яровий у півфіналі та ще 2 поєдинки за нагороди Чемпіонату України


Сьогодні, 16 жовтня, пройдуть заключні поєдинки за нагороди Чемпіонату України з боксу серед юніорів, який в ці дні проходить у Запоріжжі.  

Варто відзначити, що за результатами вчорашніх двобоїв двом представникам збірної команди Вінницької області вже вдалося вийти до 1/2 та гарантувати собі нагороди цьогорічного розіграшу змагань. Півфіналістами у складі нашої команди стали: Матвій Шамалюк (вагова категорія 60 кг) та Олександр Яровий (вагова категорія 60 кг).

Ну а сьогодні 72 найсильніших юних боксерів нашої держави, серед яких і двоє вінничан, змагатимуться за право вийти до медального заліку змагань у 9-ти вагових категоріях. Нагадаємо, що змагання проходять з 13 по 18 жовтня на базі спортивно-готельного комплексу «Сан Райз».

В рамках чвертьфінальних двобоїв Вінниччину представлятимуть:

Вагова категорія 48 кг – Нікіта Козарук

Вагова категорія 63 кг – Костянтин Джус

Вашій увазі також пропонується ознайомитись з результатами попередніх поєдинків за 15 жовтня, складом чвертьфінальних пар та оновленими графіками змагань. Для завантаження перейдіть за нижченаведеними посиланнями.

Пряма трансляція двобоїв відбудуться на офіційній сторінці Федерації боксу України у мережі Фейсбук та каналі Запорізької обласної Федерації боксу. Початок о 12:00