Президент ФБУ взяв участь у засіданні Виконкому EUBC


У суботу, 8 серпня, відбулося засідання Виконавчого Комітету Європейської конфедерації боксу (EUBC), в роботі якого взяв участь віце-президент і член Виконкому EUBC, президент Федерації боксу України Володимир Продивус. Через всесвітню пандемію COVID-19 засідання пройшло онлайн через відеоконференцію Zoom.

Ситуація в Європі, спричинена спалахом хвороби COVID-19, і відміна всіх офіційних міжнародних змагань стала головною темою порядку денного Виконкому. Члени Виконкому обговорили стан поточних справ із пандемією в окремих країнах континенту.

Президент ФВУ Володимир Продивус, зокрема, зазначив, що, незважаючи на достатню кількість хворих, спортивне життя в Україні поступово поновлюється.

"Починає відновлювати роботу бізнес, а також інші важливі сфери діяльності. Також ми бачимо і тенденцію до повернення спортивних змагань. Так за останній місяць Федерація боксу України провела ряд національних турнірів в різних регіонах нашої країни. Упевнений, що коли буде повноцінно відкрито авіасполучення, то ми зможемо провести і перші міжнародні старти. Переконаний, що, дотримуючись всіх рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров'я, нам вдасться запустити проведення великих міжнародних турнірів, а також континентальних першостей в різних вікових групах", – сказав президент ФБУ.

Одним з важливих питань була розробка міжнародного календаря змагань на 2020 рік, що також тісно пов'язано з ситуацією з COVID-19 і рекомендаціями ВООЗ. Володимир Продивус виступив із ініціативою створення робочої групи серед представників EUBC, яка має розробити попередній план календаря на 2020–2021 роки і запропонувати членам Виконкому для подальшого затвердження.

"Головними для нас на сьогоднішній день є ліцензійні турніри на Олімпіаду. Але,  переконаний, що необхідно буде провести кілька міжнародних турнірів перед стартом відбіркових турнірів на Ігри", – відзначив Володимир Степанович.

По рішення Виконавчого Комітету Європейської конфедерації боксу, зокрема, про розробку міжнародного календаря змагань на 2020 –2021 роки буде повідомлено згодом. Слідкуйте за новинами на офіційному сайті ФБУ.