Тридцять щомісячних стипендій призначили спортсменам Вінниччини


Відповідно до розпорядження голови облдержадміністарції Сергія Борзова від 14 липня 2020 року № 433, призначено щомісячні стипендій обласної державної адміністрації та обласної Ради тридцяти спортсменам-кандидатам до олімпійської збірної команди України та провідним спортсменам області з пріоритетних олімпійських видів спорту, членам збірних команд України.

Контролює виконання розпорядження заступниця голови ОДА Наталя Заболотна.

«З метою заохочення, мотивації та якісної підготовки спортсменів області до ХХХІІ літніх Олімпійських ігор та чемпіонатів світу і Європи на підтримку спорту з обласного бюджету виділятиметься 100500,00 грн щомісяця», - зазначила пані Наталя.

Приємно відзначити, що серед тридцяти спортменів області є й предстанвики Федерації боксу Вінниччини, а саме: 

Олексій ТОКАРЧУК (МСМК) 

Ігор КОВТУН (МС) 

Володимир КУШНІР (МС) 

Дар'я ЛУБОЦЬКА (КМС) 

«Важлива та правильна ініціатива обласної державної Адміністрації та обласної Ради, щодо заохочення наших провідних спортсменів регіону, - відзначив президент Федерації боксу Вінницької області Олег Алекса. - Наші спортсмени та тренери – це наше майбутнє. Це саме ті люди, які популяризують наш регіон в Україні та, в підсумку, нашу державу у світі загалом. Я вже неодноразово казав, що ми прагнемо того аби вже найближчим часом ми побачили вінницьких боксерів на Олімпійських іграх і ми дійсно наразі маємо такі перспективи. Переконаний в тому, що усі разом ми йдемо правильним шляхом та виключно сумісними зусиллями зможемо вивести спорт на новий якісний рівень».