Олег Алекса: «Не було сумнівів в черговій перемозі Ісакова»


У рамках вечора боксу від компанії Champion Boxing Promotion, який відбувся 15 липня в Києві, боксер Національної збірної України Андрій Ісаков здобув надзвичайно впевнену перемогу і продовжив свою вражаючу серію успішних поєдинків на професійному рингу.

Суперником вінничанина Андрія Ісакова був київський боксер Олександр Фімушкін, що мав до цього у послужному списку два професійні бої, в яких обидва рази програв.

Сили виявилися нерівні і цього разу. Андрій Ісаков з перших секунд стрімкою серією ударів зламав захист противника, і в першому ж раунді бій був зупинений внаслідок технічного нокауту киянина.

Це п'ятий поєдинок Ісакова в професіоналах і п'ята перемога вінницького спортсмена. Нагадаємо, що всього лише за два тижні до цього в рамках великого вечора боксу в Києві Ісаков переміг одноголосним рішенням суддів Вадима Костючка з Чернігова.

Одного з лідерів Національної збірної України з черговим успіхом привітав президент Вінницької обласної федерації боксу Олег Алекса.

«У мене не було особливих сумнівів у черговій перемозі Андрія у бою з його співвітчизником Фімушкіним. Але те, наскільки впевнено Ісаков здолав свого суперника, говорить про його надзвичайно хорошу фізичну і психологічну форму. Очевидно, що Андрій скучив за красивими, енергійними боями, тому й налаштовувався провести цю дуель на максимальних обертах. Шкода, що справжньої інтриги цього разу ми не побачили і все закінчилося досить швидко. Але це не зменшує заслуг вінницького спортсмена, який виконав чудову роботу разом зі своїм тренерським штабом. Вітаю Андрія і його наставника Владислава Кашеєва! 

Андрій уже має солідну безпрограшну серію на професіональному ринзі: п’ять перемог і жодної поразки. Він є одним з найталановитіших спортсменів нашого регіону і, я вважаю, у нього попереду чудові перспективи. Бажаю йому подальших успіхів», – відзначив Олег Алекса.