Вінничанин Ісаков здобув чергову перемогу на профі ринзі


У рамках вечора боксу від компанії Champion Boxing Promotion, який відбувся 15 липня в Києві, боксер Національної збірної України Андрій Ісаков здобув надзвичайно впевнену перемогу і продовжив свою вражаючу серію успішних поєдинків на професійному рингу.

Суперником вінничанина Андрія Ісакова був київський боксер Олександр Фімушкін, що мав до цього у послужному списку два професійні бої, в яких обидва рази програв.

Сили виявилися нерівні і цього разу. Андрій Ісаков з перших секунд стрімкою серією ударів зламав захист противника, і в першому ж раунді бій був зупинений внаслідок технічного нокауту киянина.

Це п'ятий поєдинок Ісакова в професіоналах і п'ята перемога вінницького спортсмена. Нагадаємо, що всього лише за два тижні до цього в рамках великого вечора боксу в Києві Ісаков переміг одноголосним рішенням суддів Вадима Костючка з Чернігова.

«Звісно відчуття дуже хороші. Ми йшли за перемогою і отримали її. Виконали роботу, хоча викластися на сто відсотків, напевно, не вийшло, адже особисто я налаштовувався провести повні чотири раунди, – відзначив після бою Андрій Ісаков. – Але якщо вже вийшло так, що все закінчилося в першому раунді, то можна тільки порадіти. Тренер також задоволений. Будемо працювати далі і йти вперед до нових перемог на професіональному ринзі».