Переможний бій Андрія Ісакова (ВІДЕО)


«В першу чергу хотів би подякувати президенту Федерації боксу України Володимиру Продивусу, президенту Федерації боксу Вінницької області Олегу Алексі, віце-президенту Федерації боксу Вінницької області Олександру Ревунову за постійну підтримку і допомогу в моїй підготовці до професійних поєдинків. Окрема подяка моєму тренеру Владиславу Оспаржановичу Кашеєву і тренеру національної збірної України Леоніду Лоївському. Це саме ті люди без яких не було б перемог.

Я був радий знову відчути себе в рингу і цілком віддатися суперництву. Не скажу, що попередні кілька місяців пройшли даром, адже я багато тренувався в домашніх умовах і намагався не розтратити фізичні кондиції. Також допомогли спаринги з Сашком Хижняком під час збору Національної команди, за що я йому дуже вдячний.

Що стосується конкретно поєдинку, то бій був дуже в'язким - у суперника дуже незручний і навіть «брудний» стиль боксу. Він сковував мої рухи, постійно клінчував. А в першому раунді застосував недозволений прийом, вдаривши мене головою. Думаю, що так він хотів спровокувати мене на якісь аналогічні дії, але я на це не повівся, продовжував боксувати в своїй манері і в підсумку здобув перемогу, яка стала для мене четвертою на профі-рингу.

До речі, вже 15 липня планую провести свій наступний бій. Ім'я суперника поки що невідомо».