Вінничани у числі найкращих на турнірі Поповича

Підійшов до завершення 35-й Всеукраїнський турнір серед молоді пам’яті льотчика-космонавта П.Р. Поповича, який з 10 по 14 березня проходив у місті Біла Церква.
За результатами змагань першість у загальному медальному заліку посіла команда м. Києва, в активі якої три золотих та три бронзові нагороди. Друге місце посіла команда Черкаської області, яка здобула дві золотих та дві бронзові медалі. Ну і трійку найсильніших замикає команда Вінницької області, яка 7 медалей і за цим показником займає почесне перше місце.
Отож, переможцем та призерами змагань стали:
ЗОЛОТО:
Вагова категорія 91 кг – Володимир Кушнір
СРІБЛО:
Вагова категорія 52 кг – Федір Фриз
Вагова категорія 56 кг – Ілля Суслов
Вагова категорія 60 кг – Геннадій Масленніков
Вагова категорія 69 кг – Володимир Салецький
БРОНЗА:
Вагова категорія 52 кг – Микола Письменний
Вагова категорія 91 кг – Роман Лещенко
Вашій увазі пропонується ознайомитись з підсумковими графіками змагань та результатами фінальних поєдинків. Для завантаження перейдіть за нижченаведеними посиланнями.