Федерація боксу Вінницької області відзначила призерів Чемпіонату України до 22 років

26 грудня, в рамках засідання тренерської ради, керівництво Федерації боксу Вінницької області відзначило призерів Чемпіонату України з боксу серед чоловіків до 22 років.
Нагадаємо, Національна першість проходила з 17 по 21 грудня у місті Бровари (Київська область).
За результатами змагань в активі представників Вінницької області дві бронзові нагороди. Почесні треті місця на змаганнях посіли: Олександр ЖЕЛЕЗНЯК (вагова категорія 60 кг) та Ігор КОВТУН (вагова категорія 60 кг).
Відповідно до здобутих нагород керівництво Федерації боксу Вінницької області відзначило боксерів грошовими преміями. Нагородження проводив віце-президент Федерації Олександр Ревунов.
«Традиційно після успішних виступів наших боксерів на міжнародних та національних стартах ми відзначаємо переможців та призерів змагань грошовими преміями та цінними відзнаками, – зазначив віце-президент Вінницької обласної Федерації боксу Олександр Ревунов. – Дана ідея була започаткована разом з президентом Федерації Олегом Алексою виключно для того, аби додатково мотивувати наших боксерів та відзначити їх щоденну та клопітку працю. Приємно відзначити, що подібні заходи ми проводимо фактично кожного місяця. А це означає лише одне, що бокс в нашій області активно розвивається та наші боксери здобувають нагороди на провідних турнірах національного та міжнародного рівня в усіх вікових групах».