Двоє Вінничан стали призерами Чемпіонату України з боксу серед юніорів

Днями в Одесі пройшли фінальні поєдинки Чемпіонату України з боксу серед юніорів, який був присвячений пам’яті Романа Песіна.
Приємно зазначити, що двоє представників Вінницької області здобули срібні нагороди змагань.
Отож віце-чемпіонами України стали:
Вагова категорія 54 кг: Ілля СУСЛОВ
Вагова категорія 70 кг: Володимир САЛЕЦЬКИЙ
Варто відмітити, що за результатами змагань першість у загальному медальному заліку посіла збірна Харківської області. В активі боксерів з Харківщини 7 нагород, серед яких 4 золотих, 1 срібна та 2 бронзові нагороди. Другу та третю позицію посіли команди Донецької та Запорізької області відповідно.