У Вінниці пройшла звітно-виборна конференція Федерації боксу Вінницької області


16 жовтня, в приміщенні вінницької ДЮСШ №6, відбулась звітно-виборна конференція Федерації боксу Вінницької області.

Участь у заході взяли понад 45 зареєстрованих делегати, серед яких: провідні тренери та спортсмени області, меценати, керівництво обласного та місцевого спорткомітетів, представники Федерації боксу України, а також діюче керівництво Федерації боксу Вінницької області.

В рамках заходу президент Федерації боксу Вінницької області Олег Алекса, доповів про результати роботи федерації за попередні роки. В своїй промові Олег Юрійович зазначив, що пишається результатами боксерів Вінницької області, які здобули протягом останніх років нагороди на провідних Національних та Європейських змаганнях. Також президент відмітив і роботу тренерів, які працюють задля досягнення такого результату. Окрім того Олег Алекса подякував меценатам, спонсорам та керівному складу Федерації, які роблять усе необхідне для того аби наші боксери були забезпечені усім необхідним та мали змогу виступати на усіх без виключення змаганнях, які входять до календарного плану Федерації.

«В першу чергу хочу відмітити обласне та місцеве управління спорту, які активно працюють в напрямку розвитку та підтримки спорту та безпосередньо боксу. Ми відчуваємо цю підтримку як і наші спортсмени. Це важливо адже саме завдяки сумісній роботі ми змогли досягти такого результату, - зазначив президент ФБВО Олег Алекса. - Хочу також виділити і роботу спонсорів, меценатів та тих людей, які допомагають розвивати наш вид спорту, а саме: Олександра Ревунова, Сергія Капусту, Григорія Деруна, директора Вінницької ШВСМ Андрія Корнійчука та ін. Це саме ті люди, які допомагають нам створювати усі необхідні умови для розвитку боксу в регіоні. Протягом останніх років нам з вами вдалося на високому рівні провести у Вінниці провідні міжнародні змагання на самому високому рівні. Повторюсь ще раз – це наша сумісна заслуга, яка вже сьогодні дозволяє бути нам у силі провідних обласних Федерацій».

Підтримку в адресу президента Федерації боксу Вінницької області відзначив і президент Федерації боксу України Володимир Продивус, який зазначив, що Вінницька обласна Федерація демонструє чудові результати та стрімкі темпи розвитку боксу в регіоні.

«Мені дуже приємно констатувати факт, що бокс у Вінницькій області активно розвивається. Останні результати - яскраве цьому свідчення. При чому результати вінницькі боксери досягають на найвищому Європейському рівні у складах збірних команд України, а також Національних чемпіонатах, - сказав Володимир Продивус. - В цілому хочу відзначити, що Вінницька обласна Федерація боксу протягом останніх років показує високі результати своєї роботи. А як раз стабільність це і є показник високого класу. Приємно відзначити, що у нас в області створено той робочий колектив, який і здатний показувати результат. На сьогоднішній день Федерація боксу Вінницької області по праву входить до числа передових обласних Федерацій і я, як вінничанин і президент Федерації боксу України, радий це констатувати. Відповідно до результатів конференції вітає Олега Алексу з переобранням на посаді президента Вінницької обласної Федерації боксу».

По завершенню виступів було оголошено початок голосування за нового президента. За результатами голосування одноголосно Олега Юрійовича Алексу було переобрано на посаді президента Вінницької обласної Федерації боксу.

Окрім того, було також переобрано і діючий керівний склад Федерації, до якого увійшли:

Перший віце-президент – КАПУСТА Сергій Миколайович

Віце-президент – РЕВУНОВ Олександр Миколайович

Віце-президент – ДЕРУН Григорій Григорович

Виконавчий директор – ГОРОБЧУК Володимир Ілліч

Також учасники конференції підтримали Романа Вакалюка, який став головним тренером збірної команди Вінницької області серед чоловіків. Його першим заступником став старший тренер збірної України до 22 років Сергій Глущенко. На цій позиції Роман Вакалюк замінив вінничанина Леоніда Лоївського, який рік тому очолив Національну збірну України з боксу серед чоловіків.

Окрім того в рамках конференції було сформовано тренерську та суддівську колегії, до яких увійшли провідні спеціалісти регіону. Детальний список керівних органів Федерації буде висвітлений згодом на оновлених сторінках сайту Федерації боксу Вінницької області.