Олексій Токарчук – срібний призер Чемпіонату України Маріуполь-2019

29 вересня пройшли фінальні поєдинки Чемпіонату України з боксу серед чоловіків. Протягом семо змагальних днів найкращі боксери нашої держави змагались на рингах Маріуполя за звання найсильніших боксерів нашої потужної боксерської держави.

Важливо також й те, що саме за результатами цьогорічного розіграшу Національної першості відібрано склад збірної України, який вже з 2020 року розпочне боротьбу за ліцензії на Олімпійські ігри Токіо-2020.

«Вітаю усіх чемпіонів та призерів Чемпіонату України з боксу серед чоловіків Маріуполь-2019. У чесній та безкомпромісній боротьбі ви вибороли право бути у числі найкращих у числі спортивної еліти нашої держави, - зазначив президент Федерації боксу України Володимир Продивус. – Вдячний організаційному комітету за якісну підготовку та організацію головного боксерського старту року. Маріуполь – славетне спортивне місто і Вам в черговий раз вдалося це підтвердити. Попереду офіційні кваліфікаційні етапи відбору на Олімпійські ігри. Перший етап відбору нашої команди ми пройшли саме зараз у Маріуполі. Переконаний в тому, що за ліцензії на Олімпіаду Ви змагатиметесь ще з більшим бажанням та натхненням. Ми потужна боксерська держава, яка виховала багатьох прославлених Чемпіонів і саме зараз все у Ваших руках аби також увійти до числа Найкращих. Я переконаний в тому, що завдяки нашим сумісним старанням ми зможемо в черговий раз гучно заявити про себе на Олімпіаді у Токіо-2020».

Варто відзначити, що першість у командному заліку на Чемпіонаті України посіла збірна Харківської області, в активі якої дві золотих, три срібні та одна бронзова нагороди. На другому місці опинилася команда міста Києва, яка здобула дві золотих та одну бронзову медалі. Ну а трійку лідерів замикає команда Полтавської області з однією золотою, однією срібною та однією бронзовою нагородами.

Для команди Вінницької області цей турнір знаменувався почесним другим місцем у ваговій категорії до 75 кг, яке посів Вінничанин – Олексій Токарчук.

Федерація боксу Вінницької області вітає Олексія Токарчука та його наставника Романа Вокалюка зі здобутою нагородою.

Щодо спеціальних відзнак то організаторами Національної першості були відзначені наступні боксери:

«Кращий бокс Чемпіонату України 2019» - Олександр ХИЖНЯК

«Краща тактико-тактична майстерність» - Степан ГРЕКУЛ

«За волю до перемоги» - Максим ПИЛИПЕЦЬ

«Спеціальний приз оргкомітету» - Цотне РОГАВА

Отож, Вашій увазі пропонується ознайомитись з підсумковими результатами Національної першості. Для завантаження перейдіть за нижченаведеними посиланнями.