Оголошено склад боксерів Вінницької області на Чемпіонат України


З 23 по 29 вересня місто Маріуполь прийматиме головний внутрішній боксерський старт року – Чемпіонат України з боксу серед чоловіків.

Саме за результатами змагань даних змагань буде визначений підсумковий склад національної збірної України, який прийматиме участь у відбіркових ліцензійних стартах на Олімпійські ігри Токіо-2020.

«На цьогорічному Чемпіонаті України Вінницьку область представлятимуть сім боксерів. Участь прийматимуть як нашій досвідчені бійці, так і боксери, які лише роблять перші кроки у дорослому боксі, - зазначив президент Федерації боксу Вінницької області Олег Алекса. – Для Національної збірної України наступний рік стане досить складним, насиченим на спортивні старти та напрочуд важким з точки зору боротьби на Олімпійські ліцензії. Відповідно, ми очікуємо й на жорстку боротьбу в рамках найближчої Національної першості, адже саме за її результатами формуватиметься склад збірної України. Переконаний в тому, що боксерам Вінницької області вдасться показати високі результати та гідно представити наш регіон на головному боксерському старті року. Для досягнення цих цілей ми маємо все необхідне: відповідну спортивну інфраструктуру, чудових та професійних тренерів, а також талановитих боксерів. Тому, бажаю нашим хлопцям лише перемог. Маю надію бачити якомога більшу кількість боксерів Вінницької області у складі Національної збірної України».

Отож, команду Вінницької області на Чемпіонаті України представлятимуть:

Вагова категорія 57 кг - Чулячеєв Максим

Вагова категорія 69 кг - Алаа Альмахмуд

Вагова категорія 69 кг - Патратій Роман

Вагова категорія 75 кг - Токарчук Олексій

Вагова категорія 81 кг - Михайлов Владислав

Вагова категорія 91 кг - Баланюк Владислав

Вагова категорія +91  кг - Юренко Іван

 Тренери: Сергій Глущенко та Роман Вакалюк