Ігор Ковтун – бронзовий призер Чемпіонату Європи 2019

9 вересня, у Софії (Болгарія) пройшли півфінальні поєдинки молодіжного Чемпіонату Європи. За результатами сьогоднішніх поєдинків в активі нашої команди п’ять бронзових медалей та чотири фіналісти, які вже завтра поборються за золоті нагороди змагань та титул найсильніших боксерів Європи.

Варто відзначити, що бронзовим призером цьогорічної Континентальної першості став лідер збірної України у вазі до 60 кг, представник Вінницької області Ігор КОВТУН. У півфінальному поєдинку змагань наш боксер у надзвичайно напруженому поєдинку поступився минулорічному Чемпіону Європи, боксеру з Англії Хасаму Азін.

Відповідно до усіх інших результатів, то до фіналів Чемпіонату Європи Софія-2019 вийшли:

Вагова категорія 51 кг - Вікторія ФАБУЛЯК (Україна), яка у надзвичайно напруженому поєдинку вирвала перемогу у англійки Сімран Каур з рахунком 3:2.

Вагова категорія 69 кг - Юрій ЗАХАРЄЄВ (Україна), який напрочуд впевнено переміг боксера з Болгарії Еміржана Мехмеда. Підсумковий рахунок поєдинку 4:1 на користь нашого боксера.

Вагова категорія 75 кг - Богдан ТОЛМАЧОВ (Україна), який здобув перемогу над місцевим боксером Ніколаєм Зафіровим з рахунком 4:1.

Вагова категорія +81 кг - Марія КРИВОНІС (Україна), яка здобула дострокову перемогу над представницею румінії Єлена Петре.

Почесне третє місце та бронзові нагороди Континентальної першості здобули:

Вагова категорія 48 кг - Олена ІВАНІСОВА

Вагова категорія 60 кг - Ігор КОВТУН

Вагова категорія 60 кг - Аміна АБРАМОВА

Вагова категорія 64 кг - Аміна БУЛАХ

Вагова категорія 91 кг - Максим ДРАЧ

Федерація боксу Вінницької області, на чолі з Олегом Алексою, вітає вихованця місцевого боксерського клубу "Золота Рукавичка" Ігора Ковтуна, його особистих тренерів та усіх вінничан з цією знаковою спортивною подією.

Вашій увазі також пропонується ознайомитись з детальним складом чвертьфінальних пар. Для завантаження перейдіть за нижченаведеним посиланням.