Іллінці приймало Всеукраїнський турнір з боксу

7 та 8 вересня Іллінці увосьме приймали Всеукраїнський турнір із боксу серед школярів.
"Цього року в змаганнях приймали участь 80 боксерів із семи областей: Вінницької, Тернопільської, Хмельницької, Черкаської, Закарпатської, Житомирської та Рівненської. З міського бюджету для організації заходу виділили 25 тисяч гривень. Також допомагали спонсори. Переконаний, що учасники та гості заходу отримали максимум задоволення від нашого сопривного свята. Переконаний також і в тому, що з кожним наступним роком нам вдасться підіймати рівень організації все вище й вище" - сказав тренер боксерського клубу "Атлант", ідейний натхненник та організатор турніру Олег Дяченко.
Варто відзначити, що серед запрошених зіркових гостей турніру став один з найбільш відомих та титулованих професійних бокесрів Вінниччини Роман Головащенко.
"Із задоволенням погодився відвідати змагання.Тому що такі заходи популяризують бокс, тут я можу бути прикладом для юних спортсменів. Також неабияк приємно, що є такі тренери, як Олег Дяченко. Він живе цією справою. Впевнений, Олег виховає не одного чемпіона України і, можливо, чемпіона світу".
По матеріалам: gazeta.ua