Чемпіонат в Києві

У місті Київ завершився Чемпіонат ГО ФСТ «Спартак».
Наші спортсмени продемонстрували високий рівень підготовки та гідно представили Вінниччину.
Чемпіонами стали:
48 кг Гончар Макар
50 кг Яречук Андрій
63 кг Григорук Іван
66 кг Куликовський Артур
70 кг Луценко Олександр
Бронзові нагороди здобули:
46 кг Затирка Ілля
57 кг Сидоренко Павло
60 кг Цмокало Михайло
+80 кг Замуруєв Кіріл
Кожен поєдинок був непростим, але наші боксери продемонстрували справжній бійцівський характер та волю до перемоги.
Окремі слова подяки судді змагань Федору Фрізу та старшому тренеру збірної серед юніорів Віталію Глущенку за професійну роботу та підтримку спортсменів.
Бажаємо нашим боксерам нових звершень, яскравих перемог та успішних виступів на наступних всеукраїнських і міжнародних стартах.