Товариські спаринги


 
Згідно з календарним планом ФБВО відбулися два дні товариських спарингів зі спортсменами з Одеської та Чернігівської областей.
Кожна команда привезла по 15 боксерів.
Їх супроводжують тренери:
Чернігівська область: Саєнко Євгеній, Балабко Віктор, Добродеєв Максим
Одеська область: Андрущенко Акім, Лазимов Габіл
В СК "Нокаут" відбулося 30 поєдинків.
Зустрічав гостей президент федерації Олександр Масленніков, він привітав боксерів на Вінниччині та вручив тренерам сувеніри від ФБВО.
Поєдинки пройшли у напруженій та водночас дружній атмосфері.
 Боксери продемонстрували високий рівень підготовки, характер та жагу до перемоги.
 Такі спаринги є надзвичайно важливими для обміну досвідом, підвищення майстерності та підготовки до майбутніх офіційних змагань.
Дякуємо спортсменам самовіддачу та спортивний дух!
Завтра на нас чекає продовження - ще більше цікавих поєдинків та яскравих протистоянь