Стартував Чемпіонат області

Cтартував Чемпіонат Вінницької області серед юніорів та юніорок.
Перед початком Чемпіонату провели робочу нараду Федерації боксу, обговорили нагальні проблемні питання та шляхи їх вирішення.
На відкриття завітали:
Олександр Масленніков, президент ФБВО
Сергій Краєвський, голова комітету по фізичній культурі і спорту ВМР
Володимир Ткач та Юрій Будяк віце-президенти ФБВО
Роман Головащенко та
Денис Солоненко
члени виконавчого комітету ФБВО
У своєму вітальному слові Олександр Масленніков подякував керівництву СК "Нокаут" (підприємцю Сергію Капусті та віце-президенту Федерації Дмитру Муляру) за наданий майданчик для змагань наших боксерів.
Після виступів гостей Чемпіонату розпочались двобої.
В залі панувала напружена та по-справжньому бойова атмосфера. Кожен спортсмен демонстрував характер та жагу до перемоги, адже на кону - вихід до наступної стадії змагань та шанс представити область на всеукраїнському рівні.
Дякуємо тренерам за підготовку спортсменів, суддівській колегії - за професійну та об’єктивну роботу, а вболівальникам - за підтримку, яка надає боксерам додаткової мотивації.
Дякуємо нашим Силам оборони України за те, що маємо можливість провести Чемпіонат та у чесній боротьбі визначити найкращих!