Стартував Чемпіонат області


Cтартував Чемпіонат Вінницької області серед юніорів та юніорок.

Перед початком Чемпіонату провели робочу нараду Федерації боксу, обговорили нагальні проблемні питання та шляхи їх вирішення.

На відкриття завітали:

Олександр Масленніков, президент ФБВО

Сергій Краєвський, голова комітету по фізичній культурі і спорту ВМР

Володимир Ткач та Юрій Будяк  віце-президенти ФБВО

Роман Головащенко та

Денис Солоненко

члени виконавчого комітету ФБВО

У своєму вітальному слові Олександр Масленніков подякував керівництву СК "Нокаут" (підприємцю Сергію Капусті та віце-президенту Федерації Дмитру Муляру) за наданий майданчик для змагань наших боксерів.

Після виступів гостей Чемпіонату розпочались двобої.

В залі панувала напружена та по-справжньому бойова атмосфера. Кожен спортсмен демонстрував характер та жагу до перемоги, адже на кону - вихід до наступної стадії змагань та шанс представити область на всеукраїнському рівні.

Дякуємо тренерам за підготовку спортсменів, суддівській колегії - за професійну та об’єктивну роботу, а вболівальникам - за підтримку, яка надає боксерам додаткової мотивації.

Дякуємо нашим Силам оборони України за те, що маємо можливість провести Чемпіонат та у чесній боротьбі визначити найкращих!