Оголошено склад збірної України на Чемпіонат Європи серед школярів 2019


З 2 по 12 серпня у місті Тбілісі (Грузія) проходитиме Чемпіонат Європи з боксу серед школярів, участь в якому прийматимуть чоловічі та жіночі збірні України.

Варто відзначити, що на змаганнях наші команди будуть представлені делегацією з 42 чоловік.

Отож, до Вашої уваги склад збірної України на Континентальну першість в Грузії.

ЧОЛОВІЧА ЗБІРНА:

Старший тренер – Олександр ОСТАПЧУК

Вагова категорія 38,5 кг - Воронцов Данило (Одеська обл.)

Вагова категорія 40 кг - Алтунян Максим (Хмельницька обл.)

Вагова категорія 41,5 кг - Заплюсвічка Денис (Сумська обл.)

Вагова категорія 43 кг - Кірилюс Єгор (Запорізька обл.)

Вагова категорія 44,5 кг - Баженов Кірілл (Миколаївська обл.)

Вагова категорія 46 кг - Левченко Олександр (Закарпатська обл.)

Вагова категорія 48 кг - Єм Анатолій (Миколаївська обл.)

Вагова категорія 50 кг - Григорян Гліб (Харківська обл.)

Вагова категорія 52 кг - Міщенко Дмитро (Запорізька обл.)

Вагова категорія 54 кг - Артьомов Єгор (Донецька обл.)

Вагова категорія 56 кг - Челдик Богдан (Донецька обл.)

Вагова категорія 59 кг - Гічва Олег (Львівська обл.)

Вагова категорія 62 кг - Наумов Максим (Донецька обл.)

Вагова категорія 65 кг - Супрунець Савелій (Запорізька обл.)

Вагова категорія 68 кг - Паливода Владислав (Дніпропетровська обл.)

Вагова категорія 72 кг - Степанов Олексій (Херсонська обл.)

Вагова категорія 76 кг - Павлов Ілля (Запорізька обл.)

Вагова категорія 80 кг - Ткаченко Єгор (Київська обл.)

Вагова категорія 90 кг - Степуленко Іван (Одеська обл.)

Вагова категорія 90-105 кг - Григораш Денис (Херсонська обл.)

ЖІНОЧА ЗБІРНА:

Старший тренер – Валерій ХЛИСТОВ

Вагова категорія 36 кг - Бурлак Анастасія (Херсонська обл.)

Вагова категорія 40 кг - Михайлюк Емілія (Харківська обл.)

Вагова категорія 42 кг - Кострицька Ауріка (Хмельницька обл.)

Вагова категорія 44 кг - Міщенко Поліна (Харківська обл.)

Вагова категорія 46 кг - Манько Олександра (Харківська обл.)

Вагова категорія 48 кг - Тельпіс Валерія (Одеська обл.)

Вагова категорія 51 кг - Крамаренко Анастасія (Одеська обл.)

Вагова категорія 54 кг - Маляр Аліна (Харківська обл.)

Вагова категорія 57 кг - Гончар Оксана (Черкаська обл.)

Вагова категорія 60 кг - Філіпова Юлія (Кіровоградська обл.)

Вагова категорія 64 кг - Пилипчук Ольга (Хмельницька обл.)

Вагова категорія 70 кг - Міщерякова Валерія (Харківська обл.)

Склад делегації:

Керівник делегації – Наталія Алюшина

Лікар – Андрій Проценко

Тренер – Володимир Близнюк

Тренер – Сергій Верходанов

Тренер – Костянтин Берман

Тренер – Леонід Мальков

Тренер – Андрій Бичков

Суддя – Юрій Любарський