Два дні бойових спарингів - обмін досвідом та зміцнення дружніх зв’язків!

До нашого міста завітали боксери зі Львова та Дніпра, аби плідно провести дводенну бойову спаринг-сесію.
Сьогодні поєдинки проходили у боксерському залі стадіону «Локомотив». Спортсмени продемонстрували характер, витримку та високий рівень підготовки.
Зустрічали та вітали гостей від Федерації боксу Вінницької області:
Олександр Масленніков, президент ФБВО
Володимир Ткач, віце-президент ФБВО
Денис Солоненко, член виконавчого комітету
Представники команд отримали пам’ятні сувеніри від Федерації боксу Вінниччини як знак поваги та вдячності за співпрацю.
Своїх боксерів привезли тренери:
зі Львова — Роман Семенишин та Володимир Смолінський
з Дніпра — Андрій Безменко, Максим Гончар, Артем Гайовий
Від Вінниччини працювали старші тренери по вікових категоріях та особисті наставники спортсменів.
Також спаринги відбуватимуться в Агрономічному, у залі «Артан».
Такі зустрічі - це не лише вдосконалення майстерності, а й зміцнення спортивної дружби між містами.
Дякуємо нашим партнерам за те, що забезпечили та організували приїзд своїх боксерів на Вінниччину:
Олександру Павельцю, голові федерації боксу Львіської області
Сергію Филипенко, віце-президенту Федерації боксу Дніпропетровської області
Надто, дякуємо нашим Силам оборони України за можливість проведення спарингів для молодих боксерів, ці хлопці це наше майбутнє!
Бажаємо всім учасникам продуктивної роботи, яскравих поєдинків та нових кроків до великих перемог!