Важливий крок до Олімпу


«Дакар-2026» у Таїланді — важливий крок до Олімпу!
Два представники Вінниччини вирушили на міжнародний турнір:
 Шульга Іван - 60 кг (Bridge)
 Городинський Ростислав 65 кг (Могилів-Подільський)
Наші боксери, у складі національної збірної України, з 24 лютого по 6 березня братимуть участь у навчально-тренувальних зборах у м. Бангкок (Королівство Таїланд).
З 6 по 16 березня там же відбудеться міжнародний турнір з боксу серед молоді та жінок-молоді «Дакар-2026», де виборюватимуть ліцензії на Юнацькі Олімпійські ігри.
Команду супроводжує виконавчий директор ФБВО Голяткін Євгеній.
Бажаємо нашим спортсменам впевнених поєдинків, витримки та яскравих перемог!
Нехай кожен вихід у ринг наближає до омріяної олімпійської ліцензії та прославляє Вінниччину й Україну на міжнародній арені!