Віримо в команду та бажаємо гідних виступів

Збірна команда МКДЮСШ Вінниця бере участь у відкритому чемпіонаті міста Кам’янець-Подільський серед спортсменів усіх вікових груп
Для наших боксерів — це не лише можливість поборотися за нагороди, а й важливий етап спортивного становлення, адже кожен поєдинок — це досвід, що загартовує характер і наближає до нових звершень.
Спортсменів супроводжують тренери: Миколюк Борис та Марковський Олег, які підтримують, мотивують та допомагають максимально розкрити потенціал кожного спортсмена.
Поїздка відбувається за підтримки президента ФБВО Олександра Масленнікова, комітету по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради та МКДЮСШ Вінниця.
Віримо в команду та бажаємо гідних виступів, яскравих перемог і нових спортивних досягнень!
