33-й Новорічний турнір У могилеві-Подільському


У Могилеві-Подільському відбувся традиційний 33-й за ліком міжнародний Новорічний турнір з боксу, у якому взяли участь 60 спортсменів.

До наших боксерів завітали дві потужні команди з сусідньої Молдови.

Гостей зустрічав міський голова Геннадій Глухманюк.

На турнір завітав президент ФБВО Олександр Масленніков.

Він привіз у подарунок від федерації місцевому клубу спортивний інвентар для успішних тренувань.

Олександр Масленніков привітав учасників турніру та відзначив видатний внесок у становлення та розвиток боксу у Могилеві-Подільському почесного працівника фізичної культури та спорту України Володимира Чорнокнижного.

Також президентб ФБВО вручив подарунки успішнм брксерам:

Городинському Ростиславу

Костянтину Ошовському

Турнір став чудовим майданчиком для міжнародного спортивного обміну досвідом, нових знайомств і яскравих поєдинків.

Вітаємо всіх учасників і переможців, дякуємо організаторам, тренерам та партнерам за розвиток боксу й підтримку юних спортсменів.

Нехай новий рік принесе ще більше перемог, досвіду та гучних спортивних звершень!

Також дякуємо нашим захисникам за можливість виховання нової генерації українських боксерів!