33-й Новорічний турнір У могилеві-Подільському

У Могилеві-Подільському відбувся традиційний 33-й за ліком міжнародний Новорічний турнір з боксу, у якому взяли участь 60 спортсменів.
До наших боксерів завітали дві потужні команди з сусідньої Молдови.
Гостей зустрічав міський голова Геннадій Глухманюк.
На турнір завітав президент ФБВО Олександр Масленніков.
Він привіз у подарунок від федерації місцевому клубу спортивний інвентар для успішних тренувань.
Олександр Масленніков привітав учасників турніру та відзначив видатний внесок у становлення та розвиток боксу у Могилеві-Подільському почесного працівника фізичної культури та спорту України Володимира Чорнокнижного.
Також президентб ФБВО вручив подарунки успішнм брксерам:
Городинському Ростиславу
Костянтину Ошовському
Турнір став чудовим майданчиком для міжнародного спортивного обміну досвідом, нових знайомств і яскравих поєдинків.
Вітаємо всіх учасників і переможців, дякуємо організаторам, тренерам та партнерам за розвиток боксу й підтримку юних спортсменів.
Нехай новий рік принесе ще більше перемог, досвіду та гучних спортивних звершень!
Також дякуємо нашим захисникам за можливість виховання нової генерації українських боксерів!