Вінницькі боксери здобувають 3 бронзи на Чемпіонаті України до 22 років

В Маріуполі пройшли фінальні поєдинки меморіалу Макара Мазая, який проходив цього року в рамках Чемпіонату України до 22 років.
Перше місце у загальному медальному заліку посіли боксери Донецької області, в активі яких три золотих а одна бронзова нагороди. Друге та третє місця за командами Полтавської області та міста Києва відповідно.
В активі вінницьких боксерів 3 нагороди. Їх володарями стали: Олександр ЖЕЛЕЗНЯК (вагова категорія 60 кг), Сергій ЖУРАКОВСЬКИЙ (вагова категорія 69 кг) та Іван ЮРЕНКО (вагова категорія +91 кг).
Отож, Вашій увазі пропонується ознайомитись з підсумковими результатами змагань. Для завантаження перейдіть за посиланням - РЕЗУЛЬТАТИ