Турнір у Львові

Днями завершився фінальний день Всеукраїнського турніру серед юніорів та юнаків у Львові — де наші боксери продемонстрували жагу до перемоги.
"Золото" змагань вибороли:
Олександр Луценко
Кирило Пастернак
Влад Хілінський
Артур Земнухов
Кирило Калюжний
Срібні нагороди здобули:
Кароліна Куліковська
Денис Петров
Олександр Бурячок
Максим Степанюк
Максим Остапчук
Дмитро Паньков
Денис Ковальчук
Ростислав Марчук
Приз “За волю до перемоги”, отримав Владислав Хілінський! Це відзнака, що підкреслює силу духу спортсмена.
Вітаємо всіх наших боксерів із хорошими результатами та дякуємо тренерам за професійну роботу, підтримку та вміння виховувати переможців.
Попереду — нові старти, нові виклики і нові перемоги!