Відкритий міський турнір з боксу серед юнаків присвячений пам'яті ЗТУ А.Вальчука

Фінальний день на Відкритому міському турнірі з боксу серед юнаків присвячений пам'яті ЗТУ А.Вальчука.
У СК Нокаут відбулося 22 напружені та цікаві поєдинки.
Переможці турніру відзначені кольором на першому фото, їх суперники володарі "срібних" нагород.

Індивідуальні нагороди отримали:
Краща тактико-технічна майстерність - Луцкер Денис м.Одеса
"Воля до перемоги" - Калюжний Марк, МКДЮСШ Вінниця
"Кращий боксер" - Карпенко Макар ВОКДЮСШ
На турнірі були присутні ветерани вінницького боксу:
Василь Шенгера
Андрій Попов
Вітаємо боксерів та тренерів зі значними досягненнями!
Федерація боксу висловлює вдячність:
Вінницькій міській раді та Сергію Моргунову
Голові комітету по фізичній культурі та спорту ВМР Сергію Краєвському за подарунки для боксерів.
Власнику СК Нокаут Сергію Капусті та керуючому клубом Сергію Бенькову
за наданий майданчик для змагань
Віце-президенту ФБВО Муляру Дмитру
Щира вдячність всім спонсорам та меценатам завдяки яким турнір зміг відбутися на чудовому рівні.
Найбільша наша вдячність Силам оборони України за можливість проведення свята боксу для наших дітей.
Слава нашим Збройним силам!