Чемпіонат у Ворохті

Завершився Чемпіонат ГО ВФСТ Колос у Ворохті.
Наші боксери вибороли дві нагороди:
Максим Віняр - "срібний" призер Чемпіонату
Володимир Іванічев - "бронзовий" призер.
Збірна Вінницької області в загальному командному заліку посіла почесне 3 місце.
Дякуємо призерам та тренерам за наполегливість, характер та продемонстровану незламну силу духу.
Для інших наших боксерів цей Чемпіонат став майданчиком для здобуття досвіду, випробуванням власних сил та можливостей, тож вперед до нових звершень!