Турнір пам'яті


У місті Бар відбувся Відкритий обласний турнір з боксу пам'яті загиблого воїна ІІІ штурмової бригади Олександра Кушти з позивним "Іспанець" та усіх загиблих Захисників.
Це вперше у Бару відбувся такий масштабний боксерський турнір.
Президент ФБВО Олександр Масленніков звертаючись до присутніх подякував організаторам турніру зокрема голові Федерації боксу Жмеринщини Артему Базюку.
Сьогоднішня подія об'єднала більш ніж 100 боксерів із Бару, Вінниці, Жмеринки, Шаргорода, Бершаді, Стрижавки, Хмільника, Рахнів.
Усі вони вшанували пам'ять наших Героїв-захисників, згадали про їх жертовність для України. Зокрема на турнірі були присутні батьки та брат полеглого Олександра Кушти.
Олександр Масленніков вручив від ФБВО для місцевого клубу - пневмо грушу, для відточування боксерської майстерності та прапор Федерації боксу Вінницької області.
На турнір завітали:
Дмитро Муляр, віце-президент ФБВО
Євген Голяткін, виконавчий директор ФБВО
Члени виконкому ФБВО: Денис Солоненко, Ігор Горлачов, Роман Головащенко, Артем Базюк.
Сергій Борзов, голова Відділення НОК України у Вінницькій області
Також на турнірі були присутні ще багато поважних та шанованих гостей.
Протягом дня відбулися видовищні двобої юних боксерів, усі вони отримали призи та Дипломи.
Це був ще один день коли ми з вдячністю та шаною згадували наших полеглих воїнів та завдяки захисникам що боронять Україну сьогодні мали можливість створити свято боксу для наших дітей.
Слава нашим захисникам!