Відбувся Відкритий чемпіонат "Олімпійська надія"

В Агрономічному, в новій боксерській залі відбувся Відкритий чемпіонат Вінницької обласної спортивної організації «Колос» «Олімпійська надія» з боксу серед юнаків 2010–2011 р.н.
На відкритті турніру були присутні: Сергій Сітарськй голова Агрономічної громади, Сергій Татусяк, голова Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос», Олександр Масленніков, президент Федерації боксу Вінницької області, Євген Голяткін, виконавчий директор ФБВО, Артем Базюк, член виконавчого комітету ФБВО, Денис Солоненко, голова ревізійної комісії ФБВО.
У чемпіонаті взяли участь команди з Хмільницької, Гайсинської, Жмеринської, Шаргородської, Могилів-Подільської, Барської, Стрижавської, Іллінецької, Немирівської та Агрономічної громад.
Олександр Масленніков у вітальному слові наголосив, що нещодавно було підписано меморандум про співпрацю зі спортивним товариством «Колос», і ось сьогодні вже бачимо результати цієї співпраці.
Це відбірковий турнір, і переможці цих змагань поїдуть у Ворохту на Чемпіонат України. Тому бажаю всім гарних боїв і чесного суддівства!
Здобули впевнені перемоги:
Іванічев Володимир (Могилів-Подільський)
Рудий Кирило (Могилів-Подільський)
Чесноков Володимир (Могилів-Подільський)
Романенко Олександр (Стрижавка)
Письменюк Денис (Хмільник)
Віняр Максим (Жмеринка)
Цмокало Михайло (Іллінці)
Куліковський Артур (Агрономічне)
Шнайдер Михайло (Хмільник)
Дякуємо усім дотичним до організації чудового турніру для наших боксерів!
Зокрема вдячні голові ВОФСТ Колос Сергію Татусяку за організацію турніру
Також відбулося нагородження за здобуті загальнокомандні місця:
І - Могилів-Подільська!
ІІ - Хмільницка!
ІІІ - Агрономічна громада!
Разом ми виховуємо справжніх чемпіонів та гідних українців !