"Майстерський" турнір у Вінниці


Пройшов завершальний день на Всеукраїнському турнірі з боксу серед молоді та жінок-молоді пам'яті ЗТУ В.Січкарука.

Відбулися фінальні двобої!

Подивитися на які завітали очільники боксерських федерацій: Негода Олександр голова федерації м. Києва, Кравченко Микола голова федерації Сумської області, Чумаков Андрій голова федерації Хмельницької області.

Переможцями турніру стали: Шульга Максим, Костюк Ілля, Квасневський Владислав, Цимбалюк Владислав.

Днем раніше "золото" здобула також Анастасія Задорожна

"Срібні" нагороди здобули: Степанюк Данило, Чекін Максим, Алєксєєв Андрій.

"Бронзу" завоювали: Анастасія Рибачук, Марія Джура, Артем Савчук, Руслан Юдін, Данило Крижанський, Олександр Чуйко.

Норматив Майстра спорту України виконали: Шульга Максим, Костюк Ілля, Квасневський Владислав.

В загальному заліку на цьому турнірі у наших боксерів чотири виконання

Майстра Спорту, адже це звання також виборола наша боксерка Петлінська Анна!

Вітаємо наших боксерів, боксерок та їх тренерів з успішним завершенням змагань.

Дякуємо за прагнення до перемоги та сотні годин тренувань що передують кожному турніру!

Найбільша вдячність нашим захисникам та захисницям за можливість проведення свята боксу у нашому місті!

До нових зустрічей!