Відкриття Всеукраїнського турніру серед молоді та жінок-молоді пам'яті В.Січкарука

Сьогодні відбулось урочисте відкриття Всеукраїнського турніру серед молоді та жінок-молоді пам'яті В.Січкарука.
Президент ФБВО Олександр Масленніков зустрічав поважних гостей які завітали на відкриття:
Віце-президенти ФБВО
Володимир Ткач
Дмитро Муляр
Юрій Будяк
Виконавчий директор ФБВО Євген Голяткін
Радник президента ФБВО Ігор Горлачов
Члени виконавчого комітету ФБВО
Роман Головащенко
Андрій Корнійчук
Артем Базюк
Денис Солоненко голова ревізійної комісії
Сергій Краєвський голова комітету по фізичній культурі і спорту ВМР
Сергій Борзов голова відділення НОК України у Вінницькій області
Юрій Шевчук державний тренер України по боксу
Також завітав син легендарного тренера Віктора Січкарука - Валерій. Він звернувся із вітальним словом до учасників турніру та подякував організаторам за вшанування пам'яті його батька.
Також бажали успішних та чесних двобоїв більш ніж сотні боксерам - Олександр Масленніков, Сергій Краєвський, Сергій Борзов.
У кожному вітальному слові насамперед була вдячність нашим Силам оборони України за їх щоденний захист нас із вами та можливість проведення цього чудового свята боксу!
Потім розпочалися змагальні двобої. У кожному було визначено найсильнішого, того хто рухатиметься далі.
Сьогодні перемоги для Вінниччини здобули:
Максим Чекін
Артем Савчук
Артем Вацек
Данило Крижанський
Саркіс Адамян
Поступилися суперникам:
Олександр Дубинський
Артем Непийвода
Владислав Попов4
Завтра від Вінниччини змагатимуться
Ганна Петлінська
Анастасія Рибачук
Марія Джура
Ілля Костюк
Владислав Квасневський
Руслан Юдін
Андрій Алексєєв
Ілля Гнатюк
Артем Вацек
Іван Шевчук
Бажаємо успіхів нашим боксерам!