Зустріч із заступником міністра


Днями президент ФБВО Олександр Масленніков зустрівся із Олексієм Нікітенко, заступником міністра молоді та спорту України.
Під час робочої зустрічі обговорили проблемні питання розвитку боксу на Вінниччині.
Олексій Нікітенко запевнив, що зробить усе від нього залежне щоб допомогти нашій федерації.
Дякуємо заступнику міністра за привітність, гостинність та готовність допомогти у вирішенні наших питань.
Працюємо далі задля найкращих результатів!