Завершили боротьбу на Чемпіонаті


Наша команда завершила боротьбу на Чемпіонаті України серед юнаків 2011-12 р.н..

Артур Земнухов здобув "срібло" чемпіонату.

Денис Петров та Михайло Гордеєв поступилися суперникам та здобули "бронзові" нагороди.

Дякуємо спортсменам за наполегливість та боротьбу, тренерам за роботу з боксерами.