Завершили боротьбу на Чемпіонаті

Наша команда завершила боротьбу на Чемпіонаті України серед юнаків 2011-12 р.н..
Артур Земнухов здобув "срібло" чемпіонату.
Денис Петров та Михайло Гордеєв поступилися суперникам та здобули "бронзові" нагороди.
Дякуємо спортсменам за наполегливість та боротьбу, тренерам за роботу з боксерами.