40-ка річчя СК "Золота рукавичка"!

Ринг просто неба у міському парку, сотні глядачів та вболівальників, десять видовищних боїв, подарунки та нагороди це - Турнір з боксу на підтримку ЗСУ присвячених 40-ка річчю СК"Золота рукавичка"!
Організували спортивне свято - Федерація боксу Вінницької області за підтримки Відділення НОК України та Комітету по фізичній культурі і спорту ВМР.
Перед початком боїв до присутніх звернувся президент федерації Олександр Масленніков, він подякував усім хто долучився до організації чудового турніру, команді з Хмельничан що змагалися із нашими боксерами та Силам оборони України за можливість проведення заходу.
Також вітали учасників заходу:
Тетяна Каменщук директор департаменту гуманітарної політики Вінницької ОВА
Сергій Борзов голова Відділення Національного Олімпійського комітету України Вінницької області
Сергій Краєвський Комітет по фізичній культурі і спорту ВМР
Позаяк турнір був присвячений СК "Золота рукавичка" пам'ятними подарунками від організаторів були нагороджені - засновники, тренери, вихованці славетного клубу з майже піввіковою історією.
"Золота рукавичка" виховала десятки успішних боксерів і зараз її вихованці також демонструють чудові спортивні результати.
Потім почалось дійство заради якого зібралися глядачі - боксерські двобої.
Представники Вінниччини змагалися з боксерами з Хмельниччини.
За результатами десяти боїв переможцями стали
Данило Селезньов
Назар Скрипченко
Ілля Гнатюк
Давід Жигжжавін
Богдан Козак
Артем Войтюк
Також судді зафіксували 4 дружніх нічії.