40-ка річчя СК "Золота рукавичка"!


Ринг просто неба у міському парку, сотні глядачів та вболівальників, десять видовищних боїв, подарунки та нагороди це - Турнір з боксу  на підтримку ЗСУ присвячених 40-ка річчю СК"Золота рукавичка"!

Організували спортивне свято - Федерація боксу Вінницької області за підтримки Відділення НОК України та Комітету по фізичній культурі і спорту ВМР.

Перед початком боїв до присутніх звернувся президент федерації Олександр Масленніков, він подякував усім хто долучився до організації чудового турніру, команді з Хмельничан що змагалися із нашими боксерами та Силам оборони України за можливість проведення заходу.

Також вітали учасників заходу:

Тетяна Каменщук директор департаменту гуманітарної політики Вінницької ОВА

Сергій Борзов голова Відділення Національного Олімпійського комітету України Вінницької області

Сергій Краєвський Комітет по фізичній культурі і спорту ВМР

Позаяк турнір був присвячений СК "Золота рукавичка" пам'ятними подарунками від організаторів були нагороджені - засновники, тренери, вихованці славетного клубу з майже піввіковою історією.

"Золота рукавичка" виховала десятки успішних боксерів і зараз її вихованці також демонструють чудові спортивні результати.

Потім почалось дійство заради якого зібралися глядачі - боксерські двобої.

Представники Вінниччини змагалися з боксерами з Хмельниччини.

За результатами десяти боїв переможцями стали

Данило Селезньов

Назар Скрипченко

Ілля Гнатюк

Давід Жигжжавін

Богдан Козак

Артем Войтюк

Також судді зафіксували 4 дружніх нічії.