Стартував Чемпіонат області серед юнаків та дівчат


Днями відбулося відкриття Чемпіонату Вінницької області з боксу серед юнаків та дівчат 2011-2012 року народження.

На свято боксу завітали:

Президент федерації, депутат обласної ради - Олександр Масленніков

т.в.о директора Департаменту гуманітарної політики ОДА - Тетяна Каменщук

Віце-президенти ФБВО Володимир Ткач, Юрій Будяк

Виконавчий директор ФБВО Євген Голяткін

Вони привітали учасників змагань, побажали успішних двобоїв та якнайкраще проявити себе на Чемпіонаті.

 Відбулося 23 напружених та цікавих двобої. У яких юні спортсмени та спортсменки продемонстрували свої найкращі якості.

Переможці боїв позначені сірим кольором на першому фото.