Стартував Чемпіонат області серед юнаків та дівчат

Днями відбулося відкриття Чемпіонату Вінницької області з боксу серед юнаків та дівчат 2011-2012 року народження.
На свято боксу завітали:
Президент федерації, депутат обласної ради - Олександр Масленніков
т.в.о директора Департаменту гуманітарної політики ОДА - Тетяна Каменщук
Віце-президенти ФБВО Володимир Ткач, Юрій Будяк
Виконавчий директор ФБВО Євген Голяткін
Вони привітали учасників змагань, побажали успішних двобоїв та якнайкраще проявити себе на Чемпіонаті.
Відбулося 23 напружених та цікавих двобої. У яких юні спортсмени та спортсменки продемонстрували свої найкращі якості.
Переможці боїв позначені сірим кольором на першому фото.