Відкритий чемпіонат МК ДЮСШ Вінниця серед молодших юнаків

Сьогодні розпочався Відкритий чемпіонат МК ДЮСШ Вінниця серед молодших юнаків 2013-2014 років народження.
Чемпіонат триватиме 3 та 4 липня, під час змагань 60 учасників матимуть можливість покращити свою спортивну майстерність та спробувати власні сили в двобоях.
На відкритті були присутні президент ФБВО Олександр Масленніков, виконавчий директор ФБВО Євген Голяткін, віце-рпезиденти ФБВО Володимир Ткач та Юрій Будяк.
Змагання присвячені олімпійському прапору та відбуваються за підтримки Відділення національного олімпійського комітету України у Вінницькій області, Федерації боксу Віннницької області та МК ДЮСШ Вінниця.
Бажаємо успіхів учасникам!