Удар гонга… і завершився Чемпіонат Вінницької області

Удар гонга… і завершився Чемпіонат Вінницької області з боксу серед чоловіків та жінок в категорії «Еліта» та молоді, що відбувався на підтримку наших захисників спецпідрозділу ГУР«Артан».
Цього дня Артанівці також були присутні та нагороджували боксерів.
Федерація боксу Вінницької області висловлює щиру вдячність нашим захисникам та особисто командиру підрозділу Артан Віктору Торкотюку за те, що його підлеглі знайшли можливість завітати на Чемпіонат, це стало свідченням нашої взаємної підтримки та важливим елементом патріотичного виховання молоді.
Бійці спецпідрозділу Артан подарували нашій федерації бойовий прапор підрозділу.
Три дні в СК «Нокаут» тривали видовищні та напружені двобої в результаті яких визначились Чемпіони області у своїх категоріях.
Вітаємо переможців:
Анастатсія Рибачук
Анастасія Задорожня
Максим Машевський
Максим Чекін
Андрій Алєксєєв
Владислав Квасневський
Данило Крижанський
Олександр Чуйко
Володимир Деркач
Арсен Земнухов
Олександр Яровий
Особисті нагороди отримали:
«Кращий боксер турніру» – Данило Крижанський
«Краща тактико-технічна майстерність» – Максим Чекін
«Воля до перемоги» - Руслан Юдін
«Срібло» змагань здобули:
Софія Граб
Ліліана Рибак
Дмитро Пантілєєв
Максим Шульга
Артем Савчук
Руслан Юдін
Саркіс Адамян
Вадим Сліпченко
Тимур Нич
Богдан Войтенко
Ілля Брик
«Бронзу змагань» здобули:
Олександр Дубинський
Ілля Гнатюк
Артем Вацек
Артем Непийвода
Роман Яцук
Іван Шевчук
Назар Домбровський
Богдан Філанчук
Вітаємо переможців дякуємо тренерам за підготовку спортсменів, адже за кожним з боїв, за кожною нагородою титанічна, щоденна робота в залі та самодисципліна.
Також від ФБВО було нагороджено ветеранів федерації, адже вони доклали багато зусиль для її розвитку та становлення.
Усі призери отримали медалі та пам’ятні сувеніри.
Дякуємо усім хто долучився до організації Чемпіонату, до нашого триденного свята боксу на Вінничиині.