Зробили "Крок до вершини"

Результати наших учасників турніру "Крок до вершини" що відбувався в Одесі.
"Золото" змагань здобув - Ілля Гнатюк.
"Срібними" призерами стали:
Назар Блонський
Назар Скрипченко
"Бронзу" здобули:
Олександр Бурячок
Андрій Яречук
Андрій Сьотка
Вітаємо наших спортсменів та тренерів із достойними результатами, вперед до наступних здобутків!