Зробили "Крок до вершини"


Результати наших учасників турніру "Крок до вершини" що відбувався в Одесі.
"Золото" змагань здобув -  Ілля Гнатюк.
"Срібними" призерами стали:
 Назар Блонський
 Назар Скрипченко
"Бронзу" здобули:
 Олександр Бурячок
 Андрій Яречук
 Андрій Сьотка
Вітаємо наших спортсменів та тренерів із достойними результатами, вперед до наступних здобутків!