Кубок Галичини

Результати участі нашої збірної команди у Кубку Галичини що відбувавсяу м.Миколаїв, Львівської області.
Маємо дві "золоті" нагороди:
Григорук Іван переміг боксера зі Стрия та здобуває І місце
Паньков Роман також здобув перемогу над боксером зі Львова отримавши "золото" змагань!
Також маємо бронзові нагороди:
Гончар Макар переміг боксера зі Львова
Також нашого боксера Григорука Івана було відзначено Кубком головного судді змагань!
На жаль наші Земнухов Денис та Пугач Артем не змогли здолати суперників.
Вітання переможцям та їх тренерам, адже за кожною нагородою сотні годин тренувань.
Ну а хто цього разу не зміг здобути перемоги, не сумнівайтеся усе попереду!