В Іллінцях відбулася Відкрита першість ВОКДЮСШ


Днями в Іллінцях відбулася Відкрита першість ВОКДЮСШ серед юнаків та молодших юнаків.

Почесним гостем першості був - Василь Ломаченко, дворазовий Олімпійський чемпіон, володар поясів: WBO, WBA, THE RING, WBC, IBF, IBO.

Учасниками Першості були 16 команд з чотирьох областей України та з Молдови.

Гостей на іллінеччині зустрічали: міський голова Володимир Ящук та місцевий тренер Олег Дяченко.

Від Федерації боксу Вінницької області були присутні:

Президент Олександр Масленніков

Віце-президент Володимир Ткач

Члени виконавчого комітету

Денис Солоненко

Роман Головащенко

Також був присутній голова БО "Європейський фонд допомоги" Антон Ніконоров.

Відбулося 50 видовищних та цікавих двобоїв. У яких юні боксери демонстрували свої вміння та напрацювання.

Дякуємо тренерам за виховання нової генерації боксерів, у нас підростає гідна зміна.

Василь Ломаченко звернувся до учасників Першості та побажав юнакам успіхів на їх спортивному шляху.

Приїзд таких гостей надихає юнаків не зупинятися та рухатися вперед до поставлених цілей.

Усі бажаючі мали змогу сфотографуватися з легендарним українським боксером.