Взяли участь у міжнародному турнірі


Семеро представників від Вінниччини у складі збірної України взяли участь у міжнародному турнірі що відбувався в Угорщині м. Егерь. Участь у турнірі взяли 19 країн.

Від Вінниччини боксували:

Юнаки:

Віняр Максим - 50кг ДЮСШ Жмеринка

Юніори

Козаченко Віктор - 52кг ВОК ДЮСШ, SВС

Скрипченко Назар - 60кг МК ДЮСШ, Золота Рукавичка

Заворотний Ярослав - 75кг ВОК ДЮСШ, BBC

Молодь

Машевський Максим - 55кг ШВСМ, ВВС

Чекін Максим - 60кг ШВСМ, Нокаут

Деркач Володимир - +90кг ШВСМ, ВВС

Команду на змаганнях супроводжував виконавчий директор ФБВО Голяткін Євгеній.

За результатами змагань маємо призерів.

Максим Віняр  став Чемпионом міжнародного турніру!

"Срібними" призерами Чемпіонату стали:

Володимир Деркач

Віктор Козаченко

Це хороший досвід та хороший результат, тож вперед до наступних перемог!