Взяли участь у міжнародному турнірі

Семеро представників від Вінниччини у складі збірної України взяли участь у міжнародному турнірі що відбувався в Угорщині м. Егерь. Участь у турнірі взяли 19 країн.
Від Вінниччини боксували:
Юнаки:
Віняр Максим - 50кг ДЮСШ Жмеринка
Юніори
Козаченко Віктор - 52кг ВОК ДЮСШ, SВС
Скрипченко Назар - 60кг МК ДЮСШ, Золота Рукавичка
Заворотний Ярослав - 75кг ВОК ДЮСШ, BBC
Молодь
Машевський Максим - 55кг ШВСМ, ВВС
Чекін Максим - 60кг ШВСМ, Нокаут
Деркач Володимир - +90кг ШВСМ, ВВС
Команду на змаганнях супроводжував виконавчий директор ФБВО Голяткін Євгеній.
За результатами змагань маємо призерів.
Максим Віняр став Чемпионом міжнародного турніру!
"Срібними" призерами Чемпіонату стали:
Володимир Деркач
Віктор Козаченко
Це хороший досвід та хороший результат, тож вперед до наступних перемог!