Видовищні двобої у Могилеві-Подільському


Сьогодні у місті Могилів-Подільському в рамках проекту Пліч-о-пліч згуртовані громади відбулися 12 видовищних боксерських двобоїв.
На запрошення братів Чорнокнижних на захід завітали представники ФБВО, зокрема президент федерації Олександр Масленніков та віце-президент Володимир Ткач.
Вони вручили всім учасникам сувенірні подарунки.
Також від Федерації боксу Вінницької області місцевий боксерський клуб отримав прапор ФБВО.
На змаганнях був присутній міський голова Геннадій Глухманюк.
Спортсмени були з Могилів-Подільського, Ізмаїла та Молдови.
Боксери продемонстрували високий рівень майстерності та підготовки.