Вирушили на Чемпіонат до Мукачево

Команда наших боксерів вирушила до міста Мукачево на Чемпіонат ГО ФСТ "Спартак".
Участь братимуть спортсмени 2011 та 2012 років народження.
Чемпіонат триватиме з 13 по 17 травня.
Команду Вінницької області супроводжують тренери Фриз Ф.А. Дяченко О.В. Шамалюк М.Г.
Склад команди:
Давід Бочаров
Дмитро Вертипорох
Давид Ботоян
Даніїл Федорук
Максим Бондарчук
Володимир Рябий
Максим Бондар
Євгеній Шевчук
Ілля Затирка
Андрій Сьотка
Михайло Мальцев
Андрій Яречук
Єгор Збіглей
Кіріл Замуруєв
Михайло Цмокало
Макар Гончар
Єгор Шпорт
Федір Фріз
Олег Дяченко
Микола Шамалюк
Бажаємо успіхів та чекаємо добрих новин!