"Кубок Солом'янки"


Днями наші боксери взяли участь у Всеукраїнському турнірі серед Юніорів - «Кубок Соломʼянки».

Призерами стали:

Сьотка Андрій - І місце

Мальцев Михайло - ІІІ місце.

Вітаємо переможців та дякуємо усім спортсменам та тренерам за участь.