Днями наші боксери взяли участь у Всеукраїнському турнірі серед Юніорів - «Кубок Соломʼянки».
Призерами стали:
Сьотка Андрій - І місце
Мальцев Михайло - ІІІ місце.
Вітаємо переможців та дякуємо усім спортсменам та тренерам за участь.