Вирушили на чемпіонат Азії


Збірна команда України з боксу серед Юніорів вирушила на чемпіонат Азії який відбудеться з 17 квітня по 1 травня в місті Амман Йорданське Хашимітське Королівство.

В складі збірної України три предтавника від Вінниччини:

57 кг Шульга Іван МКДЮСШ ВВС

60 кг Городинський Ростислав МПДЮСШ

63 кг Козак Богдан ВОКДЮСШ ВВС

Команду супроводжують -

виконавчий директор ФБВО Голяткін Євгеній

Старший тренер Віницької області серед Юніорів Глущенко Віталій.