Вирушили на чемпіонат Азії

Збірна команда України з боксу серед Юніорів вирушила на чемпіонат Азії який відбудеться з 17 квітня по 1 травня в місті Амман Йорданське Хашимітське Королівство.
В складі збірної України три предтавника від Вінниччини:
57 кг Шульга Іван МКДЮСШ ВВС
60 кг Городинський Ростислав МПДЮСШ
63 кг Козак Богдан ВОКДЮСШ ВВС
Команду супроводжують -
виконавчий директор ФБВО Голяткін Євгеній
Старший тренер Віницької області серед Юніорів Глущенко Віталій.