П'ять представників від Вінниччини братимуть участь у Всесвітній Гімназіаді

П'ять представників від Вінниччини приєдналися до збірної команди України для участі у Всесвітній Гімназіаді, що відбудеться у місті Златибор, Сербія.
Спортсменів, що представлятимуть нашу державу зустрічав у Конча-Заспі в Олімпійському центрі Міністр молоді та спорту України Матвій Бідний. Він привітав учасників Гімназіади та побажав успіхів та перемог!
Вінниччину на Гімназіаді представлять боксери:
Земнухов Артур - "МК ДЮСШ Вінниця" (тр. Микола Маньковський та Андрій Гончар)
Яровий Максим - "МК ДЮСШ Вінниця" (тр. Денис Осадчук)
Висоцький Микола - "МК ДЮСШ Вінниця" (тр. Дмитро Терещук, Ростислав Тодоренко)
Луценко Олександр - "ВОК ДЮСШ" (тр. Дмитро Терещук, Ростислав Тодоренко)
Островський Владислав - "МК ДЮСШ Вінниця" (тр. Денис Осадчук)
Наших боксерів супроводжує тренер Осадчук Денис.
Бажаємо успіхів, вболіватимемо та чекаємо на добрі новини!