П'ять представників від Вінниччини братимуть участь у Всесвітній Гімназіаді


П'ять представників від Вінниччини приєдналися до збірної команди України для участі у Всесвітній Гімназіаді, що відбудеться у місті Златибор, Сербія.

Спортсменів, що представлятимуть нашу державу зустрічав у Конча-Заспі в Олімпійському центрі Міністр молоді та спорту України Матвій Бідний. Він привітав учасників Гімназіади та побажав успіхів та перемог!

Вінниччину на Гімназіаді представлять боксери:

Земнухов Артур - "МК ДЮСШ Вінниця" (тр. Микола Маньковський та Андрій Гончар)

Яровий Максим - "МК ДЮСШ Вінниця" (тр. Денис Осадчук)

Висоцький Микола - "МК ДЮСШ Вінниця" (тр. Дмитро Терещук, Ростислав Тодоренко)

Луценко Олександр - "ВОК ДЮСШ" (тр. Дмитро Терещук, Ростислав Тодоренко)

Островський Владислав - "МК ДЮСШ Вінниця" (тр. Денис Осадчук)

Наших боксерів супроводжує тренер Осадчук Денис.

Бажаємо успіхів, вболіватимемо та чекаємо на добрі новини!