Відкритий турнір з боксу на підтримку ЗСУ


Днями у Бершаді відбувся Відкритий турнір з боксу на підтримку ЗСУ.

Змагання відбулися за підтримки Бершадського міського голови Віталія Драгана та за ініціативи тренера місцевого БК "СПАРТАН" - Сергія Бішевського.

У змаганнях взяли участь близько 110 спортсменів з:

СК "Нокаут" Вінниця

МК "ДЮСШ" Вінниця

Іллінецьке відділення ВОК ДОЮСШ

СК "Золота рукавичка" Вінниця

СК "Квадрат" Вінниця

СК "Kikos Boxing Team" Гайворон

БК "3-СК" Жмеринська федерація боксу

БК "Атаман " Шпиків

БК "Гайсин"

Sichkaruk boxing club Вінниця

Почесними гостями турніру були:

Олександр Масленніков - президент ФБВО

Ткач Володимир - віцепрезидент ФБВО

Голяткін Євгеній - виконавчий директор ФБВО

Головащенко Роман - член виконкому ФБВО

Представники обласної федерації завітали із подарунками для місцевого БК.

Також під час турніру Сергію Бішевському вручили посвідчення члена Федерації боксу Вінницької області.

Такі змагання допомагають розвивати бокс на Вінниччині. Виховувати спортивний та патріотичний дух у молоді.

Адже бокс гартує не лише характер, а й зміцнює тіло та тренує розум.